3/12 PROGRAM

КОНФЕРЕНЦIЯ

Харківська Школа Архітектури
Конторська, 5

10:00-11:30 Воркшоп: Фандрайзинг для культурних та соціальних проектів: робота з фондами та культурними інституціями; краудфандинг
Андрій Палаш (Дніпро) / Культура Медіальна
10:00-13:30 A MAZE воркшоп: Personal Games in Twine
Franziska Zeiner (Берлiн) / гейм дiзайнерка

11:30 Лекція: Розвиток публічного простору Харкова
Олександра Нарижна, Анастасія Палій (Харків) / Міські Реформи

11:50 Панельна дискусія: Урбан інтервенції
Filip Jovanovski (Скоп’є) / Pop Up Akto Festival
Наталія Лобач (Запоріжжя) / Constructivism Art Residence
Костянтин Кучабський (Київ) / Formografia
Арина Старовойтова (Славутич) / Міжнародний фестиваль кіно та урбаністики «86»
Модераторка — Мар’яна Куземська (Львів) / програма культурології УКУ

13:05 Ланч

13:35 Лекція: Організація подій для розвитку спільнот
Jurica Barac, Осієк, Pannonian Challenge

14:15 Лекція: Суспільне мовлення з блекджеком.
Тетяна Кисельчук (Київ), генеральний продюсер просвітницького напряму, UA:Cуспiльне Мовлення
14:35 Панельна дискусія: Медіа
Сергій Тарановський (Київ) / 20ft Radio
Юлія Манукян (Херсон) / СОУС
Наталія Курдюкова (Харків) / Накипіло
Валерій Гармаш (Слов’янськ) / 6262.com.ua
Юрій Божич (Лисичанськ) / журналіст-фрілансер
Модератор — Юрій Марченко (Київ) / інтернет-журнал Platfor.ma

15:35 Ланч

16:05 Кластерні дискусії

Активізм і візуальна комунікація: Марія Норазян (Харків) / 4th block
Активізм і технології: Платон Дмітрієв (Харків) / Гаражхаб
ЛГБТ: Крістіна Авраменко (Запоріжжя) / Gender Z
Довкілля: Юлія Куклина (Пісочин) / EcoLanding
Соціальні Медіа: Аріф Багіров (Сєвєродонецьк) / блогер/соціальний та культурний інноватор
Інклюзія: Світлана Охович (Харків) / СуХаРі, Леонід Балддін (Харків) / активіст фестивалю «Інклюзіон»

16:50 Лекція: Генерування та розвиток великих ідей
Ірина Соловей (Київ) / Garage Gang

17:10 Панельна дискусія: Події
Сергій Пронкін (Дружківка) / Нова Дружківка
Андрій Палаш (Дніпро) / Культура Медіальна
Олеся Корженевська (Київ) / День Вуличної Музики
Модераторка — Євгенія Стрижевська (Київ) / Polyana Festival, Kyiv Open Air

18:30 Лекція: Парад. Переосмислення міста через театральний фестиваль
Вероніка Склярова (Харків) / фестиваль «Платформа 77»

18:500 Презентація та секретні акустичні концерти
Олег Дрейман (Харків) / Sofar Sounds Kharkiv